תרמו לצהר
צהר לבת מצווה

תכנית ליווי אישית בדרך לבת מצווה משמעותית

לפרטים נוספים

התקשרו עכשיו

054-740-1212

פעילות לבת מצווה

בת מצווה היא אירוע בו הבת מציינת את הצטרפותה לקהל הבוגר של העם היהודי. למעמד זה יש משמעות אישית, משפחתית וחברתית, והוא מציין את נקודת הזמן בה הנערה הצעירה מקבלת אחריות על מעשיה, ולוקחת לרוב חלק פעיל במעגלי ההשתייכות השונים כמו משפחה, חברה ועם. חשיבותו של מעמד זה הוא גם הזדמנות  נפלאה להעניק לבת שלכם חוויה שתעצים אותה ותלווה אותה עם כניסתה  לקהל הבוגר של העם היהודי ואף בהמשך חייה.

הפעילות שתבחרו לעשות בבת מצווה יכולה לשקף את השקפת עולמכם, הערכים שאתם מבקשים להנחיל לבתכם והכישורים של כלת השמחה. ישנן דרכים רבות לממש את התוכן שאתם מבקשים לצקת לבת מצווה.

יש הבוחרים להתמקד באירוע עצמו ובכישוריה של הבת. במקרים כאלה הפעילות סובבת סביב כלת המצווה. החל מהפקת סרטון שבו היא מככבת , הקלטת קליפ שבו היא מנגנת ושרה, הפקת אלבום צילומים, והופעה חיה של הנערה במהלך האירוע. כל אחת מהפעילויות האלה מתאימה לנערה בעלת ביטחון עצמי ויכולת הופעה ועמידה מול קהל.

אם בתכם אינה אוהבת לעמוד במרכז תשומת הלב ולהופיע ניתן להביא אנשי מקצוע שמפעילים את הקהל ובעדינות מבליטים את ייחודה של נערת בת המצווה, למשל משחק טריויה אינטראקטיבי עם שאלות על כלת השמחה, שחקנים שמעלים מופע שהנערה משתלבת בו, דוכני משחק והפעלות שהקהל עובר בינהם.

פעילות לבת מצווה יכולה להתחיל עוד לפני הבת מצווה עצמה, במקום אירוע חד פעמי ניתן להעניק לבתכם חוויה מתמשכת שמורכבת ממגוון פעילויות שמכינות אותה לקראת הבת מצווה ויכולות אף לעמוד בפני עצמן במידה ותחליטו לא לעשות אירוע.

תוכנית בת המצווה של צהר מציעה חוויה ייחודית שמורכבת מסדרת מפגשים אישיים של הנערה עם מדריכת בת מצווה. הסדרה היא מסע ייחודי לקראת הצטרפותה לעולם הבוגר עם תחנות דרך בנקודות משמעותיות של ערכים, קשר בין דורי, הכרות עם עצמי, היותי חלק מעם וחברה ומפגש עם מסורת ושרשרת הדורות. המפגשים מלווים ביומן אישי שעוצב במיוחד לתוכנית בת המצווה של צהר והוא מהווה לא רק תיעוד למסע לקראת בת המצווה אלא מזכרת אישית לכל החיים עשירה בטקסטים וזכרונות.

אם בתכם מתקרבת לגיל, ואתם עסוקים בחיפוש אחר הפעילות המתאימה קחו בחשבון שכדי שלבתכם תהיה חוויה משמעותית בבת מצווה חשוב מאוד שהפעילות שתבחרו תתאים לאופיה של בתכם, שהיא תתחבר אליה ושהיא תזכר גם בהמשך חייה כחוויה משמעותית ומשמחת.

לפרטים נוספים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תודה רבה. הפרטים נקלטו בהצלחה. נחזור אליכם בהקדם.
מזל טוב!
054-740-1212