תרמו לצהר
צהר לבת מצווה

תכנית ליווי אישית בדרך לבת מצווה משמעותית

לפרטים נוספים

התקשרו עכשיו

054-740-1212

בת מצווה מיוחדת

בת מצווה היא האירוע האישי הראשון במעגל החיים היהודי שהבת חוגגת מתוך הבנה. זהו אירוע מרגש  שמציין את כניסתה של הבת לעולם הבוגרים. איך חוגגים את הפרידה מעולם הילדות והצטרפותה של נערה צעירה לשיכבה הבוגרת של העם? איך מעצבים בת מצווה מיוחדת?

במסורת היהודית אין תבנית מחייבת לאופיה של בת המצווה. כל משפחה מעצבת את האירוע לפי שיקול דעתה וערכיה. ויש שרואים בכך הזדמנות להכין מסיבת בת מצווה מיוחדת. להעניק לה חוויה בלתי רגילה שתביא לידי ביטוי את כשרונותיה, ייחודה של הבת או חוויה נדירה. פעמים רבות  הנערה מבקשת זאת לאחר שהוזמנה לבת מצוות מיוחדות של חברותיה.

בת מצוות מיוחדות עם צהר

אנו בתוכנית הבת מצווה של צהר רואים את ייחודה של בת המצווה בכך שזה לא אירוע חד פעמי, אלא הזדמנות לצאת למסע. בת שבוחרת לעשות בת מצווה אחרת יחד עם צהר מוזמנת לצאת למסע מופלא במהלכו תהיה לה אפשרות נדירה לפגוש שרשרת של נושאים, אנשים, ערכים, וטקסטים מהתרבות, המסורת וההסטוריה היהודית. להתחבר לעצמה, למשפחתה, לזהותה כאישה וכבת לעם היהודי.

למסע הנפלא הזה היא יוצאת בליווי מדריכה אישית שתגיע אליה למפגשים בביתה. במהלך המפגשים תגלה הנערה עולמות חדשים, תצר יומן מסע אישי ומרהיב ותכשיט ייחודי שיסמל את הערכים שהיא בחרה לאמץ.

תוכנית בת המצווה של צהר היא תוכנית מקורית וערכית שמציעה לכם בת מצווה מיוחדת מתוך אמונה שהבת שלכם מיוחדת.

לפרטים נוספים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תודה רבה. הפרטים נקלטו בהצלחה. נחזור אליכם בהקדם.
מזל טוב!
054-740-1212