תרמו לצהר

החזון

ארגון צהר פועל במטרה לטפח את הזהות היהודית של מדינת ישראל, מתוך הידברות וחיפוש אחר מרכיבי זהות משותפים. ארגון רבני צהר מקדם הקמת הנהגה רבנית ציונית הפועלת מכוחה התורני והמוסרי, ופותחת שערים לעולמות השונים של הציבור הישראלי.

מי אנחנו

בארגון צהר פועלים בהתנדבות למעלה מ-1000 רבנים ואישי חינוך, הרואים בפעילותם שליחות למען כלל הציבור במדינת ישראל.
מאות מהרבנים מכהנים בתפקידי הנהגה שונים כרבנות עיר, רבנות יישובים וקהילות, הוראה בישיבות גבוהות ובמסגרות חינוכיות שונות. מדריכות צהר פעילות בכל תחומי החברה בישראל במגזר הפרטי החינוכי והציבורי ומקדישות את זמנן בהתנדבות למען השליחות של צהר.

העשייה

פעילות צהר מתמקדת בשלושה תחומים.
1. הנהגה רבנית. - רבני צהר מובילים בעמדות הלכתיות ומנהיגותיות בכמה דרכים. מועצת רבני צהר, רבני בית ההוראה של צהר, מכון המחקר של צהר וכנסים לציבור הרחב.
2. השפעה ציבורית - ארגון רבני צהר משמש כתובת לקריאת הכיוון התורנית בנושאים העולים על סדר היום הציבורי.
לצהר נציגות קבועה בכנסת בוועדות שונות אשר מציגה את המבט היהודי בהצעות חוק שונות. רבני צהר מציגים בכלי התקשורת השונים את עמדותיהם בנושאים הציבוריים.
3. שירותי צהר – ארגון צהר פועל להנגשת שרותי הדת לכלל החברה.

שירותי צהר

ארגון רבני צהר פועל להנגשת שרותי הדת, אירועי החגים ואירועי מעגל החיים לכלל החברה, ולהעצמת המפגש הזה כמנוע של זהות והזדהות.

הנהגה רבנית

ארגון רבני צהר מקדם הקמת הנהגה רבנית ציונית הפועלת מכוחה התורני והמוסרי, ופותחת שערים לכל העולמות השונים של הציבור הישראלי.

מדיניות ציבורית

ארגון רבני צהר חותר להרחבת ההסכמות על זהותה היהודית של מדינת ישראל, ועל החיבור האישי בין כל יהודי ובין מורשתו ומסורתו.