תרמו לצהר

רב מחתן

רב לחתונה של צהר - גמישות ויצירתיות בכפוף להלכה

רב מחתן

cos הרשמו עכשיו

מיהו הרב המחתן?

רב מחתן של צהר הינו רב מוסמך לעריכת חופה הפועל בהתנדבות מלאה. הרב יותאם לכם באופן אישי בהתאם לאופייכם ולרצונותיכם מטקס הנישואין. המפגש הינו ההזדמנות להתכונן לחופה ולחיי נישואין ולהביא, במסגרת ההלכה, את הביטוי האישי של בני הזוג במהלך החופה.

לקראת החתונה תפגשו את הרב שלכם לפגישת היכרות הדדית. הפגישה מתרחשת לרוב בבית הרב וכוללת שיח משותף על הציפיות שלכם מהחופה ותיאומים שונים. כמו כן מהווה הפגישה הזדמנות ללמוד ולהעמיק בתכני חופה ומערכת הנישואין ככלל. כדאי לשוחח ביניכם קודם הפגישה על אילו נושאים תרצו להעלות בפני הרב, מה חשוב לכם, ואילו שאלות מטרידות אתכם. הרב ישמח להקשיב לבקשותיכם ולבדוק את הדרכים ליישמן בהתאם להלכה ולהוראות הרבנות הראשית.

האם זה עולה?

המפגש, החופה שאחריו והדרכת כלות מתקיימים כולם בהתנדבות מלאה של הרבנים ומדריכות כלה ללא תמורה כספית (להוציא דמי נסיעה למקום החופה עבור הרב). בעת הרישום יש לשלם תשלום חד פעמי על סך 200 ש"ח עבור שירותי המשרד של צהר ללא תלות במספר השירותים אותם תבחרו לקבל מאיתנו (רישום לנישואין, הדרכת כלה, רב מחתן).

איך אנחנו בצהר מוצאים עבורכם את הרב המתאים לכם ביותר?

ראשית, צוות מחלקת רבנים מחתנים הינו מיומן ובעל ניסיון בהתאמת הרב לזוג, בהתאם לאפשרויות. שנית המרכיבים המרכזיים למלאכת ההתאמה הם הפרטים שאתם ממלאים בטופס הרישום, ומיקום החתונה. אנחנו מחפשים עבורכם רב ברדיוס של עד שעת נסיעה מהאולם למעט מקרים חריגים.

מרגע שתואם הרב הוא משוריין עבורכם לתאריך החתונה שלכם, ותקבלו את פרטיו כחודש וחצי לפני החתונה, כאשר תקבלו את שם הרב המיועד עבורכם, אתם מתאמים מולו פגישת הכרות וממשיכים ביחד עד לחופה.

אז מה עכשיו?

עכשיו יש למלא את טופס הפרטים הכלליים בפירוט, ולאחר מכן למלא את הטפסים לשירותים שבהם הנכם מעוניינים. ככל שתפרטו על עצמכם יותר, כך נוכל לדייק באיתור הרב המתאימים ביותר.

לחצו כאן לבקשת רב מחתן ופתיחת תיק נישואין

שנתראה בשמחות!

ארגון רבני צהר - נישואין השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תודה רבה. הפרטים נקלטו בהצלחה. נחזור אליכם בהקדם.
מזל טוב!

במידה וברצונכם להמשיך כעת לטופס ההרשמה המלא לחצו כאן

הרשמו עכשיו