תרמו לצהר

רבנים מחתנים

רב לחתונה של צהר - גמישות ויצירתיות בכפוף להלכה

רבנים מחתנים

cos הרשמו עכשיו

מי הם הרבנים המחתנים של צהר? רבני צהר הינם רבנים המוסמכים לערוך חופות. הרבנים הינם מסבירי פנים, בעלי זיקה לאנשים מכל גוני הקשת של הציבור הישראלי וכאלה ששירתו בצבא.

הפגישה עם הרב – כל רב נפגש עם בני הזוג לפני החופה למפגש של היכרות הדדית ותיאומים שונים הקשורים למהלך החופה. במפגש זה ישנה הזדמנות ללמוד ולהעמיק בתכנים הקשורים לחופה ולמערכת הנישואין בכלל. רבני צהר מגלים גמישות ויצירתיות בניהול החופה בהתאם לרצונם ולצורכיהם של בני הזוג, אך כל זאת בכפוף לכללי ההלכה ולהוראות הרבנות הראשית.

האם זה עולה? מפגש זה והחופה שאחריו נעשים בהתנדבות מלאה על ידי רבני צהר ללא קבלת תמורה כלשהי (להוציא דמי הנסיעה למקום החופה). בעת הרישום יש לשלם תשלום חד פעמי של 180 ש"ח עבור שירותי המשרד של צהר ללא תלות בשרות או במספר השירותים אותם תבחרו לקבל מאתנו.

איך מוצאים עבורכם רב מתאים? ראשית, צוות מחלקת רבנים מחתנים הינו מיומן ובעל ניסיון בהתאמת רב לזוג, בהתאם לאפשרויות. המרכיב המרכזי של ההתאמה הוא על בסיס אנחנו מחפשים רב לחופה מרדיוס של עד שעת נסיעה מהאולם (למעט מקרים חריגים), לכל זוג מיועד רב אחד שמשריין עבורם את תאריך החתונה את שם הרב מקבלים כחודש וחצי +- לפני החתונה, כאשר תקבלו את שם הרב המיועד עבורכם, אתם מתאמים מולו פגישת הכרות וממשיכים ביחד עד לחופה.

אז מה עכשיו? יש למלא אות טופס הפרטים הכלליים בפירוט, ולאחר מכן למלא את הטפסים לשירותים שבהם הנכם מעוניינים. ככל שתפרטו על עצמכם כך נוכל לדייק באיתור הרב המתאים ביותר.

לבקשת רב מחתן – לחצו כאן

שנתראה בשמחות !

הנכם מועברים לטופס מותאם אישית

להמשך תהליך ההרשמה

פרטי החתונה:
פרטי הכלה:
פרטי החתן:
שירותים:
במידה ויחסרו פרטים ניצור עמכם קשר כדי לסייע בהשלמת התהליך. בצהר פועלים בהתאם לחוקי התקשורת ("חוק הספאם").
הרשמו עכשיו