תרמו לצהר
צהר לבת מצווה

תכנית ליווי אישית בדרך לבת מצווה משמעותית

לפרטים נוספים

התקשרו עכשיו

054-740-1212

תוכנית הליווי

תוכנית בת המצווה של צהר היא הזמנה לצאת ביחד למסע חווייתי שכולל סדרה בת 5 מפגשים של מדריכה אישית והנערה. הסדרה עוסקת בנושאים חשובים ומעצבים:

  1. אחריות לעצמי ולמשפחתי
  2. אחריות חברתית ולאומית
  3. קשר בין עבר, הווה ועתיד
  4. המסורת היהודית ושרשרת הדורות

המפגשים הם מפגשים אישיים של בתכם עם המדריכה, והם מתקיימים אצלכם בבית, כל מפגש הוא חוויה של לימוד ויצירה  תוך הכרות עם דמויות וטקסטים מעוררי השראה שמהם ניתן ללמוד ולקבל כלים להמשך הדרך. את המפגשים מלווה מדריכה שעברה הכשרה מיוחדת של צהר. כל מפגש עוסק בנושא אחר ממנו בוחרת הנערה את הערכים שקרובים אליה ויש לה הזדמנות להכיר אותם מקרוב במבט מעמיק. המפגשים מתועדים בעזרת יומן בת מצווה מיוחד שהפקנו  לצורך התוכנית. היומן מאפשר לנערה להיות שותפה פעילה להביע את עצמה ,ולשמור על חווית בת המצווה שלה לעוד שנים רבות.

כל מפגש מלווה בפעילות יצירתית מתמשכת במהלכה יוצרת הנערה תכשיט אישי ייחודי. התכשיט מבטא  את התהליך שעוברת הנערה לקראת בת המצווה. בנוסף מכינה הנערה  דרשת בת מצווה שמורכבת מנושאים עימם היא נפגשה במהלך הסדרה והיא התחברה אליהם במיוחד.

הברכה היא הזדמנות לחלוק עם האנשים הקרובים לה את התהליך המעצים שהיא עברה בשבועות האחרונים וטקס ההענקה הוא הזדמנות להכיר תודה ולהודות על הדברים והאנשים הטובים שיש בחייה.

התוצאה היא תהליך חוויתי ייחודי ומרגש בסיומו צועדת הנערה הצעירה לעולם המבוגרים כשהיא מצוידת בתובנות וערכים שילוו אותה בהמשך הדרך.

לפרטים נוספים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תודה רבה. הפרטים נקלטו בהצלחה. נחזור אליכם בהקדם.
מזל טוב!
054-740-1212