תרמו לצהר
צהר לבת מצווה

תכנית ליווי אישית בדרך לבת מצווה משמעותית

לפרטים נוספים

התקשרו עכשיו

054-740-1212

דרשת בת מצווה

במסורת היהודית קיים מנהג נפלא: ביום כניסתם לעולם המבוגרים, בני ובנות מצווה נושאים דרשה בפני המשפחה והחברים שבאו לשמוח איתם ביום משמעותי זה.

נאום בת מצווה מאפשר לבנות המצווה להוקיר תודה להוריהם ולשתף את הנוכחים בעולם ערכים ובדעות שגיבשו לקראת כניסתן לעולם הבוגרים.

תוכן נאומי בת המצווה מאוד רחב, החל מההיסטוריה היהודית ועד אירועים משפחתיים מכוננים. אנו, בצהר, רואים בדרשת בת המצווה  הזדמנות להעניק לכלת המצווה חוויה ייחודית. הדרשה שהנערה תיתן באירוע בת המצווה שלה היא תוצר של סדרת מפגשים עם מדריכת בת מצווה אישית שהיא מקבלת מאיתנו. היא תכיר דמויות מעוררות השראה מהיסטוריה היהודית, היא תיחשף לטקסטים מהתרבות היהודית ותיפגש עם סולם ערכים גבוה ורחב. בעזרת כל אלה בסופו של דבר היא בוחרת את הנושאים המשמעותיים עבורה והם מהווים את אבני היסוד של דרשת בת המצווה שלה.

לכתוב דרשת בת מצווה זה לא קל, גם כשיש בידך את "אבני היסוד". לכן את הדרשה כותבת הנערה יחד עם המדריכה על סמך המפגשים ויומן בת מצווה מיוחד שהפקנו לטובת העניין ובו הנערה יכולה לתעד את חויותיה האישיות מסדרת מפגשי בת המצווה.

התוצאה היא שדרשת בת המצווה היא שיאו של מסע מיוחד וערכי מעולם הילדות לעולם הבגרות. הדרשה מהווה הזדמנות להציג בפני האורחים את המסע המופלא שעושה כלת השמחה ולהזמין אותם בזמן הדרשה להצטרף אליה ולו לחלק קטן מהמסע.

לפרטים נוספים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תודה רבה. הפרטים נקלטו בהצלחה. נחזור אליכם בהקדם.
מזל טוב!
054-740-1212