תרמו לצהר
הכנה לבר מצווה

הצטרפו לתכנית הליווי של צהר

לפרטים נוספים

התקשרו עכשיו

052-801-3613
click here to open YouTube video בר מצווה בכותל

לסיכום, החוויה שלנו הייתה שלמה ומושלמת. ממליצה בחום רב לכל העתידים לחגוג.

פניתי לארגון צהר בהמלצתה של אחותי, לאחר שחגגה לשלושת בניה בר מצווה בליווי מדריך מהארגון. נרשמתי כחצי שנה מראש. כ 3 חודשים לפני המועד קיבלתי הודעה מהארגון עם שם המדריך המלווה, פיני גבריאל. פיני יצר איתי קשר, קבענו להיפגש. הפגישה הראשונה הייתה איתנו ועם עידו כמובן. פגשנו איש מסביר פנים ונעים הליכות. הוא פירט בפנינו את כל התהליך, ותיאם עם עידו פגישה.

ההדרכה שעידו קיבל הייתה מעולה. פיני דאג להקליט עבור עידו את הפסוקים הנלמדים לעלייה לתורה וגם לקריאה בשבת חתן, מה שאיפשר חזרה על הטקסט. בנוסף, פיני הדריך את עידו בהנחת התפילין, בברכת התעטפות בטלית, הסביר לו מנהגים והליכות, פירט לגבי כל חלק בסט התפילין. כמו כן דאג לפגוש את עידו פעם נוספת לפני שבת חתן ולחזור על הקריאה. בנוסף הכין לעידו את הטלית והכיפה בתיק לשבת והניח בצד את סט התפילין. השיא מבחינתי הוא הברכה שפיני נתן לי, מטעם צוהר כמובן, "ברכת אם בטקס בר המצווה של בנה"…. אני כותבת ומתרגשת מאד. קראתי את הברכה במעמד הכותל, לאחר טקס הנחת התפילין. הברכה מיוחדת במינה ואני מודה על הזכות שהייתה לי להקריא אותה לעידו.

לא שוכחת בנוסף לציין לשבח גם את הנציגה תהילה המקסימה שהייתה זמינה לכל שאלה לאורך כל הדרך. לסיכום, החוויה שלנו הייתה שלמה ומושלמת. פיני גבריאל אדם מקסים ומורה מצוין, יישר כח!!

ממליצה בחום רב לכל העתידים לחגוג.

משפחת נח

לפרטים נוספים

התקשרו עכשיו

052-801-3613

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תודה רבה. הפרטים נקלטו בהצלחה. נחזור אליכם בהקדם.
מזל טוב!
052-801-3613