תרמו לצהר

צהר בתקשורת

media-logo8

מחלב ועד אלכוהול: כך תשמרו כשרות בחו"ל

כבר שנים שהרב אורן דובדבני, ראש מערך הכשרות של "צהר", עונה לשאלות של מטיילים דתיים. בחוברת שערך ביחד עם הרב דוד סתיו, מוצגים עקרונות בסיסיים לרכישת מזון בחו"ל גם ללא חותמת כשרות.

(יא' תמוז תשע"ח 24.06.18)
media-logo3

השיעור הגדול לחיים שלמדתי מהרב קנוהל

כתלמיד צעיר בישיבת הר עציון פגש הרב מאיר נהוראי לראשונה ברב אלישיב קנוהל שלימד אותו, בצניעות האופיינית לו, פרק חשוב שמלווה אותו בהנהגה הרוחנית של הציבור עד היום

(ט באייר התשעח, 24 באפריל, 2018 )
media-logo3

"הסוד" של הרב קנוהל

בפורים לפני חמש שנים כתב הרב אלישיב קנוהל, שהלך לעולמו בסוף השבוע, מאמר "מזווית אישית" בגיליון רבני צהר בו סיפר כיצד הצליח להתעלות מעל הבינוניות ולעזור לאלפי זוגות

(ז באייר התשעח, 22 באפריל, 2018)
media-logo8

נפטר הרב אלישיב קנוהל

נפטר הרב אלישיב קנוהל רבו של כפר עציון וראש מיזם הנישואין של ארגון "צהר" הלך לעולמו. כפוסק הלכה הוא נחשב פורץ דרך בתחומים הקושרים לזוגיות ומיניות, וספר הדרכה שחיבר בנושא לפני 15 שנה הפך לרב-מכר בציבור הדתי והמסורתי

(ה' באייר תשע"ח 20.04.18)
media-logo5

הלך לעולמו הרב אלישיב קנוהל

"בדרכיו הישרות והטובות, בליבו הזך ובחכמתו האיר את הדור", מסר ארגון רבני צהר • יו"ר הכנסת: "הוא היה איש שכולו נתינה ואהבת האדם והארץ"

(ה' באייר תשע"ח 20.04.18)
nrg

הרב אלישיב קנוהל הלך לעולמו

נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין , על פטירתו של הרב אלישיב קנוהל, רבה של כפר עציון: "קיבלתי בצער את הבשורה על פטירתו של הרב אלישיב קנוהל, רבה של כפר עציון. הרב קנוהל היה מבני כפר עציון ששבו אליו עם שחררו והקימו בו את ביתם. מאור פניו, עדינותו ורגישותו היו לו לדרך ולתורת חיים אשר הנחיל לרבים ולזוגות שזכו, ו״שכינה בניהם״, כשהקימו בית נאמן בישראל בהדרכתו. תנחומי למשפחה האבלה, לתלמידיו, ולבית כפר עציון".

(ה' באייר תשע"ח 20/04/2018)
media-logo3

ברוך דיין האמת: הרב אלישיב קנוהל הלך לעולמו

הרב שימש כראש אגף נישואין של ארגון רבני צהר. הוא הפך להיות כתובת זמינה ואיכותי לעשרות אלפי זוגות, אנשי מקצוע בתחום הרפואה ומדריכי זוגיות.

( ה' באייר תשעח 20.04.18)
media-logo7

הרב אלישיב קנוהל הלך לעולמו

ארגון רבני צהר מסר כי הוא "כואב ודואב את לכתו לבית עולמו של הרב אלישיב קנוהל, ראש מיזם הנישואין בארגון, אשר בדרכיו הישרות והטובות, בליבו הזך ובחכמתו האיר את הדור. במסירות אין קץ הוא ניתב דרכו ומצא מסילות לליבם של זוגות רבים ושימש מגדל-אור לאנשי מקצוע פוסקי הלכה וסייע רבות בהקמת בתים, בטיפוח משפחות רבות תוך מענה זמין ומועיל ללא הרף".

(ה' באייר תשע"ח 20/04/18)
walla

מערך הכשרות של "צהר" זכה לשבחים: "צעד בדרך לשבירת המונופול"

מערך הכשרות שעליו הכריזו בארגון, זכה לשבחים על שבירת ההגמוניה. ח"כ עזריה כינתה את המהלך "צעד אמיץ", בעוד ח"כ לביא אמרה כי בכך "הכשרות תחזור לדרך המלך, למען הציבור". ברבנות הראשית תקפו את השחקן החדש במגרש: "מקעקע את דמותה היהודית של מדינת ישראל"

( 26 בפברואר 2018 יג' אדר תשע"ח)